O nas 2

Doświadczenie

Nasza firma od 2007 roku zajmuje się sprzedażą oprogramowania antywirusowego marki ESET. Przez ten czas udało nam się zdobyć szeroką wiedzę zarówno o produktach jak i potrzebach naszych Klientów.

Oferowane przez nas oprogramowanie antywirusowe ESET pochodzi od jedynego dystrybutora na terenie Polski – firmy Dagma. Dzięki temu możemy zapewnić wszystkim naszym Klientom profesjonalną pomoc techniczną świadczoną w języku polskim oraz zagwarantować brak problemów podczas użytkowania oprogramowania.

Oferujemy oprogramowanie zarówno dla użytkowników indywidualnych: Eset Nod32 Antivirus, Eset Smart SecurityEset Security Pack jak i dla firm, korporacji i instytucji państwowych: Eset Endpoint Antivirus Nod32, Eset Endpoint Security, Eset DESlock+.

Osiągnięcia

AT Computers jest jednym z 10 największych sprzedawców produktów firmy ESET w Polsce. Za to osiągnięcie zostaliśmy nagrodzeni wyróżnieniem TYTANA SPRZEDAŻY. Ten prestiżowy tytuł udało nam się uzyskać w roku 2013, 2014 oraz 2015. Mamy nadzieję, że przy wsparciu naszych Klientów uzyskamy go również w roku 2016. Otrzymaliśmy ponadto wielokrotnie w poprzednich latach wyróżnienia podkreślające nasze zaangażowanie oraz profesjonalizm.


Wysoka jakość naszych usług została wyróżniona również przez Allegro, Standardem Allegro, który otrzymują tylko rzetelni sprzedawcy. Zrealizowaliśmy ponad 2600 transakcji, a dzięki szybkiej realizacji zamówień, wzorowej obsłudze możemy pochwalić się 100% zadowolonych klientów - taki standard oferujemy naszym wszystkim Klientom niezależnie od kanału sprzedaży.


Referencje

Nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie zostały docenione przez naszych partnerów. Z większością spośród przedstawionych firm współpracujemy od lat cały czas potwierdzając wysoką jakość naszych usług.

Wybrane przez nas referencje przedstawiają szerokie spektrum naszych Klientów oraz pokazują, że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom.


Profesjonalizm

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego w firmie AT Computers zatrudniamy tylko profesjonalistów i specjalistów w swojej dziedzinie.

Współpracujemy z ambitnymi pracownikami, którzy dążą do perfekcji we wszystkich wykonywanych zadaniach. Nieprzerwanie inwestujemy w rozwój naszych pracowników, ponieważ uważamy, że pracownicy są fundamentem sukcesu naszej firmy.