licencje grupowe

ESET Endpoint Security "Mała Szkoła" ochrona stacji roboczych

Cena brutto:
392,62 zł

ESET Endpoint Security na 1 rok - 5 i więcej stacji roboczych Zobacz większe

Realizacja w 24 h

Nowa

1 rok

"Mała Szkoła"

Ochrona stacji roboczych

Podstawowe informacje

Program ESET Endpoint Security w ofercie "Mała Szkoła" przeznaczony jest dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Oferta nie obejmuje wyższych uczelni. Skuteczny antywirus przeznaczony wyłącznie do ochrony stacji roboczych Windows.

ESET Endpoint Security jest pakietem bezpieczeństwa zapewniającym kompletną ochronę przed wirusami, spyware i innymi zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Skutecznie ochroni Twój komputer podczas przeglądania stron WWW, odbierania poczty elektronicznej czy korzystania z banku internetowego.

Program ESET Endpoint Security łączy w sobie Firewall, który skanuje ruch przychodzący jak i wychodzący oraz powstrzymuje ataki hakerów na sieć firmową oraz zaawansowaną ochronę antywirusową i antyspyware programu ESET Endpoint Antivirus "NOD32".

Zakupione oprogramowanie pozwoli Państwu na kompleksową ochronę stacji roboczych.
W ramach licencji otrzymują Państwo bezpłatnie, dostęp do konsoli centralnej administracji ESET Remote Administrator.

Licencje przeznaczone dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Oferta nie obejmuje wyższych uczelni.

Cena tego produktu obejmuje licencję na wybraną ilość stanowisk na ochronę stacji roboczych na okres roku, aktualizacje, pomoc techniczną oraz dostęp do konsoli centralnej administracji.

Użytkownikowi dostarczany jest certyfikat.
Program można pobrać ze strony internetowej podanej na certyfikacie licencyjnym.

Najważniejsze cechy programu

cechy

Pobierz ulotkę

 

ESET Remote Administrator

ESET Endpoint Antivirus może być w pełni zarządzany z poziomu konsoli ESET Remote Administrator. Daje to swobodę konfiguracji oraz pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami ESET bez względu na platformę systemową czy fizyczną lokalizację chronionego komputera. Elastyczna architektura programu odpowiada również wymaganiom zarządzania rozproszonego. Dzięki konsoli możesz wprowadzać dowolne polityki i reguły bezpieczeństwa, monitorować wykryte zagrożenia i zarządzać wszystkim komputerami zdalnie z dowolnego komputera w Twojej sieci.

ESET Remote Administrator sprawia, że zarządzanie bezpieczeństwem w sieci firmowej jest banalnie proste. Jednocześnie małe aktualizacje bazy sygnatur wirusów nie obciążają ruchu sieciowego. ESET eliminuje problemy z zarządzaniem ochroną stacji roboczych i serwerów, co pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wymagania systemowe

Procesor
Intel lub AMD x86-x64
Systemy operacyjne
Microsoft Windows 10 / 8.x / 7 / Vista / XP
Home Server (2008, 2011)
Server 2000, 2003 (32- & 64-bit), 2008 (32- & 64-bit), 2008 R2
SBS 2003, 2003 R2, 2008, 20111 GHz 32-bit (x86) lub 64-bit (x64) procesor
Wolne miejsce na dysku 320 MB

Dodatkowe informacje

pomoc
Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat produktu lub programów w nim zawartych zapraszamy do zapoznania się ze stroną informacyjną ESET Endpoint Security.

Dostępne są na niej szczegółowe informacje, filmy instruktażowe oraz instrukcja obsługi.