licencje grupowe

ESET Endpoint Antivirus NOD32 SUITE "Mała Szkoła" ochrona stacji roboczych i serwerów

Cena brutto:
413,65 zł

ESET Endpoint Antivirus NOD32 SUITE na 1 rok - 6 lub więcej stacji roboczych i serwerów Zobacz większe

Realizacja w 24 h

Nowa

1 rok

"Mała Szkoła"

Ochrona stacji roboczych i serwerów

Podstawowe informacje

Program antywirusowy ESET NOD32 Antivirus w ofercie "Mała Szkoła" przeznaczony jest dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Oferta nie obejmuje wyższych uczelni. Skuteczny antywirus przeznaczony do ochrony stacji roboczych Windows i serwerów plików Windows lub Novell NetWare.

ESET Endpoint Antivirus NOD32 SUITE to program antywirusowy doceniany przez miliony użytkowników. Chroni przed wirusami, trojanami, spyware, rootkitami, robakami internetowymi, a także przed adware i phishingiem. Dzięki niewidocznej pracy w tle zapewnia nieprzerwaną ochronę i komfort pracy dla użytkowników końcowych.

Zakupione oprogramowanie pozwoli Państwu na ochronę stacji roboczych i serwerów (serwery mogą stanowić maksymalnie 30% chronionych komputerów).
W ramach licencji otrzymują Państwo bezpłatnie, dostęp do konsoli centralnej administracji ESET Remote Administrator.

Licencje przeznaczone dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Oferta nie obejmuje wyższych uczelni.

Cena tego produktu obejmuje licencje na ochronę stacji roboczych Windows i serwerów plików Windows lub Novell NetWare na okres roku, aktualizacje, pomoc techniczną oraz dostęp do konsoli centralnej administracji. Liczba chronionych serwerów nie może być większa niż 30% ogólnej liczby zakupionych licencji.

Użytkownikowi dostarczany jest certyfikat.
Program można pobrać ze strony internetowej podanej na certyfikacie licencyjnym.

Najważniejsze cechy programu

cechy

Pobierz ulotkę

 

Ochrona Serwerów Plikowych

Wbudowana w program ochrona zapewnia bezpieczeństwo oraz chroni przed wirusami, robakami, oprogramowaniem szpiegującym i rootkitami. Ponadto umożliwia skanowanie z wykorzystaniem chmury co wpływa pozytywnie na wydajność oraz podnosi skuteczność ochrony. Dostępny jest również skaner pamięci który doskonale zabezpiecza przed zagrożeniami wielokrotnie spakowanymi lub zaszyfrowanymi.

ESET Remote Administrator

ESET Endpoint Antivirus może być w pełni zarządzany z poziomu konsoli ESET Remote Administrator. Daje to swobodę konfiguracji oraz pełną kontrolę nad zainstalowanymi aplikacjami ESET bez względu na platformę systemową czy fizyczną lokalizację chronionego komputera. Elastyczna architektura programu odpowiada również wymaganiom zarządzania rozproszonego. Dzięki konsoli możesz wprowadzać dowolne polityki i reguły bezpieczeństwa, monitorować wykryte zagrożenia i zarządzać wszystkim komputerami zdalnie z dowolnego komputera w Twojej sieci.

ESET Remote Administrator sprawia, że zarządzanie bezpieczeństwem w sieci firmowej jest banalnie proste. Jednocześnie małe aktualizacje bazy sygnatur wirusów nie obciążają ruchu sieciowego. ESET eliminuje problemy z zarządzaniem ochroną stacji roboczych i serwerów, co pozwala zaoszczędzić Twój cenny czas.

Wymagania systemowe

Procesor
Intel lub AMD x86-x64
Systemy operacyjne
Microsoft Windows 10 / 8.x / 7 / Vista / XP
Home Server (2008, 2011)
Server 2000, 2003 (32- & 64-bit), 2008 (32- & 64-bit), 2008 R2
SBS 2003, 2003 R2, 2008, 20111 GHz 32-bit (x86) lub 64-bit (x64) procesor
Wolne miejsce na dysku 320 MB

Dodatkowe informacje

pomoc
Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji na temat produktu lub programów w nim zawartych zapraszamy do zapoznania się ze stroną informacyjną ESET Endpoint Antivirus NOD32 SUITE.

Dostępne są na niej szczegółowe informacje, filmy instruktażowe oraz instrukcja obsługi.

Pliki do pobrania